شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون در داروخانه ها | پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون در داروخانه ها - طراحی دکوراسیون داروخانه - طراحی دکوراسیون مغازه - دکور مغازه - دکوراسیون مغازه

اگر پروژه بعدی شما طراحی داخلی یک داروخانه است ، باید بدانید که دکوراسیون آن می تواند تفاوت زیادی در تجربه خرید و موفقیت کسب و کار ایجاد کند. دکوراسیون یک داروخانه می تواند به ایجاد محیطی دلپذیر و حرفه ای کمک کند، اما در عین حال شخصیت و سبک خاصی را منتقل می کند. ما در این مقاله به مبحث نکات طراحی دکوراسیون در داروخانه ها می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

نکات طراحی دکوراسیون در داروخانه ها

چگونه یک داروخانه را تزئین کنم؟ نکات کلیدی که باید در نظر گرفته شود

قبل از شروع دکوراسیون، مهم است که سبک و شخصیتی را که می خواهید منتقل کنید در نظر بگیرید. آیا یک داروخانه مدرن و مینیمالیستی می خواهید یا یک داروخانه کلاسیک تر و گرمتر با الهام از داروخانه های قدیمی؟

هنگامی که سبک تعریف شد، زمان آن است که رنگ ها، مبلمان و لوازم جانبی مناسب را برای ایجاد یک محیط هماهنگ و هماهنگ انتخاب کنید. برخی از عناصر کلیدی برای دکوراسیون یک داروخانه عبارتند از:

 • پالت رنگ: رنگ هایی را انتخاب کنید که با سبک داروخانه شما سازگار باشد. برای یک دکوراسیون مدرن و مینیمال، یک انتخاب خوب می تواند رنگ های سفید، سیاه و خاکستری باشد. اگر دکوراسیون گرمتر و دلپذیرتر را ترجیح می دهید، سایه های پاستلی و خاکی ایده آل خواهد بود.
 • مبلمان: مبلمان کاربردی و راحت را برای مشتریان خود انتخاب کنید. همچنین مطمئن شوید که مبلمان با فضای موجود سازگار است. و مهمتر از همه اینکه مانع از رفت و آمد مشتریان نمی شود.
 • اکسسوری هایی که تفاوت را ایجاد می کنند: اکسسوری ها می توانند راهی عالی برای نمایش شخصیت و استایل شما باشند. شما می‌توانید آثار هنری، گیاهان، فرش‌ها یا پرده‌ها را انتخاب کنید تا به داروخانه‌تان جلوه‌ای شخصی و خوش‌آمد بدهید.
بیشتر بخوانید: ایده های دکوراسیون مغازه

طراحی مشتری محور همچنان بر طراحی مدرن داروخانه تاثیر می گذارد

داروخانه های خرده فروشی همیشه به دلیل رویکرد مشتری مداری خود در طراحی مشهور بوده اند. طراحی مدرن داروخانه نیز باید از این روند پیروی کند.

ایجاد طرح های داخلی داروخانه که به نیازهای مشتریان توجه دارد، اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. با این حال، برای انجام این کار، مهم است که ابتدا بفهمید مشتریان شما چه می‌خواهند. و در حالی که پایگاه مشتریان هر داروخانه متفاوت است، به نظر می رسد روندهای خاصی اعتبار کلی دارند. این شامل:

 • فضاهای باز و دلپذیر: هدف ایجاد یک طراحی داخلی داروخانه در فضای باز است که احساس راحتی می کند. مشتریان فضاهایی را می خواهند که برای پیمایش آسان، جادار و باز باشد. هیچ چیز به اندازه یک داروخانه شلوغ و خفه کننده، مشتریان را از خود دور نمی کند.
 • دسترسی و راحتی: اگر مشتریان شما همچنان به داروخانه شما مراجعه می کنند، باید اطمینان حاصل کنید که آنها احساس راحتی می کنند. مطمئن شوید که داروخانه شما برای افراد در هر سن، اندازه و توانایی در دسترس است. برای مشتریان خود محل های نشیمن یا اتاق انتظار راحت فراهم کنید .
 • راحتی: امروزه خیلی از مشتریان می خواهند به طیف گسترده ای از خدمات درمانی و بهداشتی دسترسی داشته باشند. این خدمات شامل مشاوره رایگان، درمان بیماری ها و آسیب های جزئی و همچنین مناطق مصرف تحت نظارت است. ارائه یک تجربه یک مرحله ای برای مشتریان می تواند به کسب و کار شما مزیت رقابتی بدهد. به این دلایل، ارزش گنجاندن آنها در طراحی کلی داروخانه را دارد.

3 طرح داروخانه برای الهام بخشیدن به شما

چندین طرح داروخانه وجود دارد که می توانید برای دکوراسیون فضای خود در نظر بگیرید.

1. داروخانه های مدرن که نوآوری را انتقال می دهند

یک داروخانه مدرن معمولا دارای دکوراسیونی مینیمالیست و معاصر، با رنگ های ظریف و خطوط مستقیم است. برای دستیابی به ظاهری مدرن و پیچیده می توانید مبلمان و لوازم جانبی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داروخانه

2. داروخانه هایی که گذشته را از دست نمی دهند

برای یک سبک کلاسیک یا روستیک تر، می توانید رنگ ها و عناصر گرم را انتخاب کنید که اصیل ترین مواد را به نمایش بگذارند، مانند تیرهای چوبی، ستون های آجری یا دیوارهای سنگی طبیعی. همچنین می‌توانید جزئیات تزئینی مانند قالب‌ها یا لامپ‌های عتیقه را اضافه کنید تا ظرافت را به داروخانه خود بدهید.

3. داروخانه موضوعی

اگر می خواهید سرگرمی را به داروخانه خود بیافزایید، چرا به سراغ دکورهای مضمون نروید. به عنوان مثال، می توانید داروخانه خود را با عناصر مرتبط با طبیعت، سلامت یا تاریخچه پزشکی تزئین کنید.

نکاتی برای تزئین داروخانه

علاوه بر انتخاب سبک مناسب و مبلمان و لوازم جانبی مناسب، نکات دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای تزئین داروخانه خود رعایت کنید:

 • دقت کنید که نور مناسب فضا باشد و خیلی روشن یا خیلی کم نور نباشد.
 • یک فضای انتظار راحت برای مشتریان خود با صندلی یا مبل و مجله یا کتاب ایجاد کنید تا آنها را در زمان انتظار سرگرم کنید.
 • از فناوری برای ایجاد تجربه جذاب تری برای مشتریان خود استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید صفحه نمایش هایی را نصب کنید که اطلاعات مربوط به محصولات، تبلیغات یا توصیه های بهداشتی را نشان می دهد.
 • داروخانه خود را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید. این تصویری از حرفه ای بودن را منتقل می کند و باعث ایجاد اعتماد در بین مشتریان شما می شود.
 • برای راهنمایی مشتریان خود از طریق داروخانه و تجربه خرید آسان تر و راحت تر، از عناصر علامت واضح و خوانا استفاده کنید .

روی پایداری و انعطاف پذیری تمرکز کنید

ما زندگی سریعی داریم و روند طراحی دائما در حال تغییر است. انتظارات مشتری و کسب و کار داروخانه نیز همینطور است. به همین دلیل، ایجاد طرح های انعطاف پذیر بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است.

طراحی انعطاف پذیر بیش از هر زمان دیگری مهم شده است. طراحی مدرن داروخانه باید امکان ایجاد فضاهای چند منظوره را فراهم کند که به راحتی قابل تغییر برای اهداف دیگر باشد. به عنوان مثال، پارتیشن های چرخدار و فضاهای پوسته ای به شما این امکان را می دهند که از فضای موجود در کف استفاده کنید و بیماران بیشتری را درمان کنید.

خدمات گروه معماری پایاتک: طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و طراحی دکوراسیون داروخانه و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

 • واتساپ : 09333695121

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×