شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی | پایاتک گروپ - 09121641842 – 02188559485
طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی - طراحی دکوراسیون فروشگاه - طراحی دکوراسیون داخلی - طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه

ما در این مقاله به مبحث طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی

فضای داخلی مسکونی آسان است:

آنها فقط باید برای چند نفر از ساکنان جذاب باشند. از سوی دیگر، فضاهای خرده فروشی باید مخاطبان بسیار بیشتری را برای بقا جذب کنند. بنابراین، میخ زدن طرح از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما برای طراحی داخلی فروشگاه های خرده فروشی موفق چیزهای زیادی باید در نظر گرفت.

چرا طراحی داخلی فروشگاه مهم است؟

به زبان ساده، فروشگاه‌های خرده‌فروشی حول محور سود بردن از فروش می‌چرخند. برای انجام این فروش ها، فروشگاه ها باید مشتریان را با بیش از معاملات بی نظیر و خدمات فوق العاده جذب کنند. طراحی داخلی خرده فروشی آنها باید مخاطبان هدف را هیجان زده کند. با در نظر گرفتن این موضوع، شرکت های تجاری طراحی داخلی به خرده فروشان توصیه می کنند پیام برند خود را در نظر بگیرند. فضاها، دکوراسیون و اثاثیه یک فروشگاه باید هدف و علت آن را به وضوح بیان کند.

طراح فضای خرده فروشی

با وجود محبوبیت خرید آنلاین، فروشگاه های خرده فروشی قطعا جایگاه ویژه ای دارند. به هر حال، آنها به مشتریان این امکان را می دهند که قبل از خرید محصولات با آنها ارتباط برقرار کنند. با این حال، فروشگاه های فیزیکی هنوز باید تجربه ای منحصر به فرد را برای رقابت با فروشندگان مجازی ارائه دهند. اینجاست که ایده‌های طراحی داخلی تجاری مطرح می‌شوند. این امر تضمین می‌کند که فروشگاه‌ها غوطه‌ور، غنی و لذت بخش باقی بمانند. به طور خلاصه، طراحی داخلی فروشگاه بسیار مهم است، زیرا قدرت جذب مشتریان و تأثیرگذاری بر فروش را دارد. این باید از ورودی قابل توجه باشد و در طول مسیر دارای «حواس پرتی» مختلفی باشد. این به این دلیل است که آنها مشتریان را برای مدت طولانی تری درنگ می کنند. چیدمان ایده‌آل، مرور را تشویق می‌کند بدون اینکه خریداران این احساس را داشته باشند که می‌خواهند از پیچ و خم فرار کنند.

ایده های طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی که فروش را تبدیل می کند

واقعیت این است که هر خرده‌فروشی دوست دارد مشتریان بیشتری را ببیند که از درهای خود وارد می‌شوند. برای لذت بردن از هجوم مشتریان و تبدیل فروش بیشتر، ایده های مورد تایید طراح داخلی خرده فروشی را در زیر بررسی کنید.

1. اطمینان حاصل کنید که طراحی منعکس کننده برند است

موقعیت یابی صحیح دنیای متفاوتی را در جذب و حفظ مشتریان ایجاد می کند. به همین دلیل است که ایجاد یک تصویر منسجم از برند نقش مهمی در موفقیت یک خرده فروش دارد. فضای داخلی فروشگاه باید منعکس کننده روح و احساسات مرتبط با برند آن باشد. هنگامی که یک فضای خرده فروشی و زیبایی برند آن همسو می شود، مشتریان از خرید در آنجا احساس امنیت می کنند. این به نوبه خود باعث ایجاد اعتماد و وفاداری می شود.

2. طرح بندی مناسب را شناسایی کنید

چیدمان فروشگاه بسیار مهم تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند، زیرا در واقع می تواند تجربه مشتری را افزایش دهد. با این حال، انواع مختلف خرده‌فروشان با انواع طرح‌بندی بهترین عملکرد را دارند.

چیدمان های طراحی داخلی فروشگاه عبارتند از:

Angular: لباس یا لوازم جانبی طراح یا خاص را نشان می دهد.

Grid: بهترین برای فروشگاه های رفاه یا خرده فروشی کالاهای انبار شده.

مسیر اجباری: به عنوان راهنمای خریداران عمل می‌کند و آنها را در راهی هدایت می‌کند که دکوراسیون و مبلمان را به نمایش گذاشته می شود.

حلقه: فضای دیوار و تطبیق پذیری را به حداکثر می رساند زیرا خریداران را از طریق وسایل خانه، اسباب بازی، لباس یا وسایل مراقبت شخصی هدایت می کند.

مورب: تست محصول و تماس کارمند و خریدار را تشویق می کند، مانند فروشگاه های فناوری و زیبایی

جریان آزاد/مختلط: ایده آل برای یک فروشگاه بوتیک که اقلام طراح را به نمایش می گذارد یا با استفاده ترکیبی مانند نانوایی ها و کالاها

در نهایت، چیدمان ایده آل به عواملی مانند اندازه فضا، محصولات نمایش داده شده و جریان ترافیک ترجیحی بستگی دارد. قبل از تصمیم گیری در مورد چیدمان ثابت، طرح های مختلف طراحی داخلی خرده فروشی را آزمایش کنید.

3. مشتریان را با نمایشگر پنجره جذب کنید

هرگز جذابیت یک نمایشگر پنجره خوب را دست کم نگیرید، زیرا این اولین سلیقه ای است که مشتریان از طراحی داخلی خرده فروشی دریافت می کنند. دکور و چیدمان باید بار دیگر زیبایی شناسی فروشگاه را روشن کند. برای مثال، یک فروشگاه در فضای باز می‌تواند نمایشگری با فضایی روستایی ایجاد کند که صحنه کمپینگ را به تصویر می‌کشد.

4. جلب توجه با استفاده از نمایشگر نقطه کانونی

یک نکته موثر و زیبا در طراحی داخلی مغازه خرده فروشی، ایجاد نمایشگرهای نقطه کانونی با کالاهای انتخابی است. مصرف کنندگان آن را دوست دارند، زیرا محصولات را به شیوه ای جذاب معرفی می کنند. رنگ‌های روشن، نورپردازی خاص و ارتفاع بیشتر، نمایشگرهای خیره‌کننده‌ای را ایجاد می‌کنند. آنها را در مناطق استراتژیک و پرتردد قرار دهید تا به راهنمایی مشتریان در فروشگاه کمک کنید. و به یاد داشته باشید: آنها باید محصولات را در یک بخش خاص منعکس کنند.

5. ورودی را بدون درهم و برهم نگه دارید

منطقه انتقال در طراحی داخلی خرده فروشی تا پانزده فوت از ورودی را شامل می شود. باید نسبتاً باز بماند و به مشتریان اجازه دهد تا از حالت فشرده خارج شوند و شخصیت فروشگاه را به خود بگیرند. در اینجا، بحث آنقدر در مورد فروش نیست، بلکه در مورد ایجاد یک تأثیر ماندگار است. بر روی استفاده از این ناحیه تمرکز کنید تا لحن را برای آنچه که در درون شما قرار دارد ایجاد کنید.

6. طراحی داخلی فروشگاه را برای راهروهای جادار ترتیب دهید

اکنون بیش از هر زمان دیگری، مردم از حفظ فاصله در هنگام خرید لذت می برند. با چیدمان راهروها در مسیرهای بزرگ، از عبور افراد از کنار یکدیگر جلوگیری کنید. این تجربه خرده فروشی و راحتی مشتری را بهبود می بخشد – به علاوه طراحی داخلی فروشگاه نیز جادارتر است!

طراحی داخلی فروشگاه خرده فروشی - طراحی دکوراسیون فروشگاه - طراحی دکوراسیون داخلی - طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه

خدمات گروه معماری پایاتک: طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×