شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای - پایاتک گروپ
طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با گروه معماری پایاتک  تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای

بسیاری از ما زمان زیادی را در محل کار خود می گذرانیم، بنابراین تزئین محل کار و برخورد با آن به عنوان خانه دوم بسیار مهم است. دکوراسیون فضای اداری علاوه بر کاربردی بودن، باید همیشه احساس راحتی و آرامش را به کارمندان منتقل کند، بنابراین اگر قصد تاسیس یک شرکت جدید را دارید و یا در صدد تجهیز و چیدمان فضای داخلی شرکت خود هستید. این مقاله را حتما تا انتها بخوانید.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 6

1. فضای اطلاعاتی دکوراسیون ورودی و اداری

در طراحی دکوراسیون اداری سلسله مراتب دسترسی ها بسیار مهم است، به این معنی که وقتی وارد یک فضای اداری می شوید اولین قسمتی که با آن مواجه می شوید فضای اطلاعات یا در اصطلاح عامیانه میز منشی است.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی مطب چشم پزشکی

اگر به تصویر زیر دقت کنید، می بینید که پس زمینه میز این شرکت به وضوح قابل مشاهده است. استفاده از لوگوی شرکت در بدو ورود کمک زیادی به ایجاد هویت برای فضای موجود شما می کند.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 1

2. تقسیم فضای کارکنان

وقتی تعداد کارمندان شرکت شما از 20 نفر فراتر می رود به این معنی است که فضای شما نیاز به تقسیم بندی حرفه ای تری دارد و فضای کاری کارکنان هر بخش باید بر اساس نوع و میزان فعالیتشان از یکدیگر جدا شود.

به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما به گونه ای است که با دنیای بیرون ارتباط دارید، مثلاً فروش تلفنی، قطعاً بخش فروش شما باید از سایر بخش ها مانند گرافیک یا برنامه نویسی جدا باشد. زیرا این قسمت ها نیاز به تمرکز بیشتری دارند. برای جداسازی فضاهای کاری می توانید از پارتیشن های شفاف یا نیمه شفاف استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 2

3. طراحی اتاق مصاحبه

هنگامی که قصد دارید یک شرکت یا دفتر تاسیس کنید، به این فکر کنید که در آینده، هر چند دور، تجارت به طور قابل توجهی رشد خواهد کرد، بنابراین استخدام افراد نخبه می تواند شما را تا حد زیادی به هدفتان نزدیک کند.

مصاحبه در یک اتاق ساکت و به دور از تنش های احتمالی در دفتر شما می تواند تاثیر بسیار مثبتی روی فرد مورد نظر شما داشته باشد، پس فقط فضایی ساده و کوچک را برای این کار در نظر بگیرید.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 3

4. راه اندازی اتاق جلسه

یکی از مهم ترین قسمت هایی که در طراحی دکوراسیون اداری بسیار حائز اهمیت است، فضایی به نام اتاق جلسه است. این اتاق به شما کمک می کند تا جلسات کاری روزانه خود را به خوبی و به دور از سروصدا انجام دهید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون دفتر وکالت کوچک

اتاق جلسه شما باید در فضایی نزدیک به اتاق مدیریت باشد و می تواند دکوراسیون رسمی تری نسبت به سایر قسمت های دفتر شما داشته باشد.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 4

5. محل استراحت و کافه تریا

امروزه فضای استراحت کارکنان در بسیاری از شرکت های مطرح دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است، زیرا استراحت های کوتاه بین فواصل کاری باعث افزایش پیشرفت کاری کارکنان می شود و احساس مساعدتری برای ادامه فعالیت خواهند داشت.

این فضا می تواند برای جلسات کوتاه و دوستانه بین اعضای شرکت بسیار جذاب باشد. استفاده از رنگ های شاد و محرک مانند نارنجی و انتخاب مبلمان راحتی مانند پوف یا مبلمان شنی برای این قسمت از دکوراسیون اداری شما بسیار مطلوب است.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 5

6. نکات مهم در طراحی دکوراسیون اداری

حال که با فرآیند اولیه و تقسیم بندی اصلی یک فضای اداری آشنا شدید، بد نیست به نکات مهم تر و جزییات بیشتر طراحی فضای اداری بپردازیم:

انتخاب رنگ را در طراحی فضای اداری جدی بگیرید، استفاده از رنگ های خنثی و روشن مانند رنگ سفید به عنوان رنگ زمینه در کنار رنگ دوم مانند رنگ سازمانی برای این منظور بسیار مطلوب است.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه مبلمان

در انتخاب کفپوش مناسب بسیار دقت کنید. اگر محیط اداری شما نسبتا بزرگ است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند، بهتر است از کفپوش پارکت یا موکت استفاده کنید، زیرا کثیفی احتمالی را نشان نمی دهند و نیاز به نظافت دائمی دارند. و روزانه ندارند، علاوه بر این، کف هایی مانند موکت نیز عایق صوتی خوبی هستند.

طراحی دکوراسیون دفتر کار حرفه ای 7

در انتخاب مبلمان قسمت های مختلف قبل از توجه به ظاهر به کارایی و راحتی آنها توجه کنید. به عنوان مثال انتخاب میزهای کوچک، صندلی های غیر استاندارد، عدم توجه به فضاهای ذخیره سازی مانند کمد و کشو برای لوازم و وسایل هر فرد می تواند بازده کاری کارمندان شما را تا حد زیادی کاهش دهد، پس در انتخاب آنها دقت بیشتری داشته باشید.

در نورپردازی محیط کار خود بسیار مراقب باشید; استفاده از نورهای تک رنگ مانند مهتاب باعث خستگی چشم و کاهش راندمان کار می شود. برای نورپردازی دکوراسیون اداری بهتر است از ترکیب نور خورشید و مهتاب استفاده کنید. این ترکیب بهترین نوع نور برای فضاهای کار و اداری است.

استفاده از گل و گیاه را در محیط کار جدی بگیرید. ایجاد طراوت در فضای داخلی خانه می تواند زیبایی و مهمتر از آن راندمان کارمندان شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. برای این منظور می توانید از گیاهان آپارتمانی همیشه سبز که نیاز به نگهداری خاصی ندارند مانند پوتوس، سنسوریا یا برگ های بیدی و محیط را با طراوت بیشتر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی فروشگاه لباس کودک

خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار، پوشاک، طراحی دکور دفتر کار، طراحی داخلی مطب چشم پزشکی و دکوراسیون دفتر کار و طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، طراحی دکوراسیون فروشگاهی، دکوراسیون فروشگاه، طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 0912164184202188559485

دفتر کارخانه کرج

  • واتساپ : 09333695121
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.
×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

×