شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراحی دکوراسیون بوتیک و مغازه زنانه – دکوراسیون مغازه | دکور مغازه | دکور فروشگاه | دکوراسیون لباس
Contact
09121641842 - 02188559485
Office Timeing
شنبه - پنجشنبه :17 - 8
جزئیات خدمات

طراحی و اجرا دکوراسیون مغازه و بوتیک لباس زنانه در کرج و تهران

  • زیر مجموعه
    طراحی دکوراسیون فروشگاهی
  • مجموعه مجری
    پایا تک گروپ

طراحی دکوراسیون بوتیک و مغازه لباس زنانه

طراحی داخلی در دنیای امروز یک هنر حساب می آید.که از اهمیت بسیار ویژه ایی برخور دار است. با یک دکوراسیون مغازه زنانه ایده آل می توانید هم از تمامی قسمتهای مغازه به نحو احسن استفاده کنید هم اینکه روحی تازه در مغازه ایجاد کنید که  باعث آرامش در بیننده  می شود و این نکته می تواند برای دفع یا جذب مشتری تاثیر گذار باشد .در مبحث بعدی به طراحی مدرن دکوربوتیک زنانه می پردازیم.دقت کنید در فضایی که در آن قرار است طراحی شود ، باید بهترین دکوراسیون پوشاک زنانه و دیزاین را پیاده سازی نماید، باید به سنجش صحیح انجام شود زیرا هر طرحی مناسب هر فضایی نمی باشد پس باید این نکته را در نظر گرفت که بر اساس نیازها و سلیقه مشتری بهترین و مدرن ترین طراحی روز دنیا را خلق نماییم که این تنها در یک  شرکت مجرب و حرفه ایی برعهده خواهد گرفت.به کار بردن متریال خوب و مرغوب در رنگ های شیک و مدرن یکی از امتیاز های دکوراسیون می باشد.

دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

چیدمان غلط باعث می شود تا در مسیر به یک نقطه کور تداخل داشته و همین مشتری راکلافه می کند. طراحی فضای مغازه باید طوری باشد تا مشتری زمان مناسب برای تصمیم گیری و مشرف به تمامی اجناس باشد.همین طور می شود از این ایده برای دکور فروشگاه زنانه استفاده کرد.مخصوصا برای دکوراسیون مغازه کوچک زیرا چیدمان مناسب (عدم ترافیک) و نوع طراحی و رنگ مناسب ( بزرگ تر شدن فضا )بسیار حائز اهمیت است.گروه معماران پایاتک با بهترین طراحی داخلی  روز و مدرن ترین طرح ها را به شما عرضه می نماید.و همچنین در تمامی مراحل پروژه شما را در جریان کار قرار خواهیم گذاشت .ما با ستفاده از مدیریت نورپردازی و چیدمان دقیق و متریال مناسب  بهترین و مدرترین طرح روز را با سلیقه شما  ارائه دهیم.

برای دیدن نمونه پروژها به گالری تصاویر مراجعه فرمایید حتما نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی انواع مغازه ما را دیدن فرمایید زیرا مطمئن هستیم تمام تصاویر واقعیت های مذکور را به نمایش می گذارد.گروه معماران ما با ارائه دادن کار مجرب و حرفه ایی قادر به انجام بهترین طراحی منحصر به فرد برای شما هستیم طرح ها و ایده های ما در هیچ جایی قابل رویت نیست و تنها ما  برندی منحصر به فرد برای شما ایجادمی کنیم شرکت پایاتک به مشتری های خود این ضمانت را میدهد که تا پایان اتمام پروژه  را برای جلب رضایت مشتری از تلاش خود دریغ نکند.

دکور بوتیک زنانه

دکوراسیون در دنیای امروز نقش بسیار مهمی دارد.دکوراسیون از ریشه علم هنر صنعت است.یک دکوراسیون ایده آل باید طوری مدیریت وطراحی شود که خاص جلوه دهد.یک دکوراسیون خیلی شیک و مدرن می تواند اجناس را لوکس و خاص به نمایش بگذارد.اما اگر یک کالا از یک برند معتبر در مغازه یا فروشگاه یا ویترین با یک دکور قدیمی و دور از دنیای مدرن باشد اجناس را بی ارزش نشان می دهد.دکور بوتیک زنانهباید  منحصرد به فرد باشد ، طوری که زیبایی  و دکور مغازه به دل بشیند.همچنین استفاده از فضای مورد نیاز به نحو احسن باشد. از کمترین فضا هم می توان با بهترین دکور یک فضای ایده آل و مناسب استفاده کرد.قرار گرفتن موقیعت مغازه بسته به نوع قرار گیری آن در طراحی دکوراسیون تاثیر به سزایی دارد که .می توان در کوچه به صورت منفرد یا در پاساژ باشد .در قسمت پایین در مورد  دکور مغازه زنانهبیشتر صحبت خواهیم کرد :

نور پردازی و تناسب در به کاریری متریال جدید در رنگ ها و طراحی و دکور  یکی از عوامل مهم و جذب مشتری می باشد.اگر از پوشاک طرح کلاسیک در طراحی دکوراسیون استفاده کنید  بهتر است میزان شدت نور زیاد قرار بدهیم اگر هم پوشاکی طرح  آنتیک در دکوراسیون استفاده کردید نورپردازی مغازه باید متعادل و ولرم باشد اما هیچگاه از نورپردازی از چراغ فلورئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید؛ زیرا که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون لباس زنانه را از بین می برد و حس ناخوشایندی به مشتری می دهد. استفاده از نور سفید در باکس مغازه بسیار مناسب است.زیرا کالا با ارزش تر در معرض دید قرار دارد نور پردازی در طراحی دکوراسیون لباس تاثیر به سزایی دارد . زیرا نور کم و تاریک باعث می شود مشتری علاقه ایی به دیدن مغازه و اجناس نداشته باشد اما نباید کل مغازه را به یک اندازه روشن کرد.نحوه به نمایش گذاشتن مبلمان و اجناس از دیگر نکات مهم در دکوراسیون مغازه پوشاک است و انجام چیدمان صحیح این کار محیطی لوکس و دنج برای مشتریان به وجود می آورد .طوری که مسیر رفت و آمد مشتریان بتواند به صورت راحت در مغازه گردش داشته باشد و تمام اجناس در دسترس باشد و نباید به هر دلیلی مسیر ها به نقطه کور ایجاد شود و محیط جوری چیده شود که کالاها همگرو در یک بخش قابل مشرف باشد .برای دیدن نمونه طراحی دکوراسیون لباس زنانه پایاتک به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

گروه معماران پایاتک با بهترین طراحی‌دکوراسیون‌ روز و مدرن ترین طرح ها را به شما ارائه می دهد. در تمامی مراحل پروژه شما را در جریان کار قرار خواهیم گذاشت . گروه معماران پایاتک با ستفاده از مدیریت نورپردازی و چیدمان دقیق و متریال مناسب بهترین و مدرترین طرح روز را با سلیقه شما اعرضه می نماییم.

برای دیدن نمونه پروزه های مذکور به گالری تصاویر مراجعه فرمایید و گروه معماران ما با ارائه دادن کار مجرب و حرفه ایی قادر به انجام بهترین طراحی منحصر به فرد برای شما هستیم طرح ها و ایده های ما در هیچ جایی قابل رویت نیست و تنها ما برندی منحصر به فرد برای شما ایجادمی کنیم شرکت پایاتکبه مشتری های خود این ضمانت را میدهد که تا پایان اتمام پروژه  را برای جلب رضایت مشتری از تلاش خود دریغ نکند.

 

کار ما

جست و جوی خدمات دیگر ما

در لیست زیر می توانید دیگر خدمات ما را مشاهده نمایید

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین به روزرسانی ها ثبت نام کنید
با ثبت نام و دنبال کردن ما اولین نفری باشید که از اخرین اخبار و تعرفه ها مطلع می شود.